О нас

   Інтернет-магазин автозапчастин MakeCar – українська компанія, що динамічно розвивається і спеціалізується на e-commerce сегменті українського ринку з продажу автомобільних запчастин, акумуляторів і моторних олив.


   Інтернет-магазин автозапчастин MakeCar – українська компанія, що динамічно розвивається і спеціалізується на e-commerce сегменті українського ринку з продажу автомобільних запчастин, акумуляторів і моторних олив. У 2014 році компанія увійшла до числа лідерів даного ринку. Завдяки кваліфікованому персоналу, максимально зручному онлайн сервісу підбору запчастин і чітко налагодженій системі обробки і доставки замовлень по всій території України ми залучили велику кількість покупців, більшість з яких стали нашими постійними клієнтами.

З перших днів своєї роботи компанія MakeCar зосереджена на постійному зростанні та розвитку, в зв'язку з чим наша корпоративна етика базується на уважному і завбачливому ставлення до всіх нашим клієнтів. Зважаючи на обрану нами високу планку надання послуг, ми пропонуємо нашим клієнтам максимально якісний і зручний сервіс підбору необхідних товарів, консультації кваліфікованих спеціалістів.