Про нас

Інтернет-магазин автозапчастин MakeCar - українська компанія, що динамічно оновлюється і спеціалізується на сегментах електронної комерції українського ринку з продажу автозапчастин, акумуляторів та моторних олив.

Інтернет-магазин автозапчастин MakeCar - українська компанія, яка динамічно розвивається і спеціалізується на e-commerce сегменті українського ринку з продажу автомобільних запчастин, акумуляторів і моторних масел. У 2014 році компанія увійшла до числа лідерів цього ринку. Завдяки кваліфікованому персоналу, максимально зручному онлайн-сервісу підбору запчастин і чітко налагодженій системі обробки та доставки замовлень по всій території України ми залучили велику кількість покупців, більшість з яких стали нашими постійними клієнтами.

З перших днів роботи компанія MakeCar зосереджена на постійному зростанні та розвитку, у зв'язку з чим наша корпоративна етика базується на уважному та завбачливому ставленні до всіх наших клієнтів. Беручи до уваги обрану нами високу планку надання послуг, ми пропонуємо нашим клієнтам максимально якісний і зручний сервіс підбору необхідних товарів, консультації кваліфікованих фахівців.